Mary Meijs - Zonder titel

Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Mary Meijs - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miss_Elly

Lid sinds 2019
12 verkochte items
  • Mary Meijs (1929-2011)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het schilderij is in 2000 met olieverf en acryl door Mary Meijs gemaakt.

Mary Meijs (1929-2011)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Miss_Elly

Lid sinds 2019
12 verkochte items
46 cm
38 cm

Starttijd:09-08-2019 om 12:55
Eindtijd:18-08-2019 om 19:34
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieGronsveld, Nederland
VerzendingWereldwijd