Niet of onleesbaar gesigneerd - Massief bronzen beeldje VIOLIST - 11 cm hoog - kunstenaar onbekend. - Verkocht

Massief bronzen beeldje VIOLIST  - 11 cm hoog - kunstenaar onbekend.  kopen? Bied vanaf 25!
Massief bronzen beeldje VIOLIST  - 11 cm hoog - kunstenaar onbekend.  kopen? Bied vanaf 25!Massief bronzen beeldje VIOLIST  - 11 cm hoog - kunstenaar onbekend.  kopen? Bied vanaf 25!Massief bronzen beeldje VIOLIST  - 11 cm hoog - kunstenaar onbekend.  kopen? Bied vanaf 25!Massief bronzen beeldje VIOLIST  - 11 cm hoog - kunstenaar onbekend.  kopen? Bied vanaf 25!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Massief bronzen beeldje VIOLIST  - 11 cm hoog - kunstenaar onbekend.

Het betreft een prachtig zwaar massief bronzen beeldje - zeer mooi gedetailleerd.

Het beeldje is niet gesigneerd dus de kunstenaar is mij niet bekend.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (31)

Geplaatst door  tien
FA. (17)

845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:23-11-2016 om 12:38
Eindtijd:28-11-2016 om 12:38
27579
28 nov. / 11:37
€ 25