Massimo Vitali - L'ile dePorquerolles

Massimo Vitali - L'ile dePorquerolles kopen? Bied vanaf 1!

Fotografie

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Massimo Vitali - L'ile dePorquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile dePorquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile dePorquerolles kopen? Bied vanaf 1!Massimo Vitali - L'ile dePorquerolles kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Massimo Vitali (1944)
TypeFotografie
Jaartal2015
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Massimo Vitali
Digitale print
maten foto; 30 x 40 cm
maten beeld; 20 x 30 cm
Deze print was gedurende 48 uur te downloaden op internet.
Uitgever; Artspace

Massimo Vitali (1944)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2460 verkochte items
40 cm
30 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:16-06-2020 om 09:31
Eindtijd:03-08-2020 om 19:01

Biedingen (3):

ArnoldAnne
31 jul. / 14:04
€ 35
Victorine
31 jul. / 14:04
€ 30
Victorine
31 jul. / 12:33
€ 1