Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2005 |
Techniek | Collage |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 30 x 21.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 49.9 x 39.9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 30-4-2022 om 8:36 |
Eindtijd | 13-5-2022 om 19:18 |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |