Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Grootte 90x120cm, intrigerend schilderij, materie schildering op canvas
In 1996 rechtstreeks van de kunstenaar gekocht, in uitstekende conditie, opgespannen en ingelijst door kunstenaar zelf.
Walther Smeitink-Mühlbacher (1963) werkt in Nederland en Tsjechië, zie zijn website www.artidomus.com
Graag ophalen, verzenden is door grootte werk niet mogelijk.
Transport | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Arnhem, Nederland |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | Arnhem, Nederland |
Starttijd | 1-1-2018 om 21:52 |
Eindtijd | 9-1-2018 om 21:52 |