Mati Basis, ets uit 1978 - Verkocht

Mati Basis, ets uit 1978 kopen? Bied vanaf 45!
Mati Basis, ets uit 1978 kopen? Bied vanaf 45!Mati Basis, ets uit 1978 kopen? Bied vanaf 45!
  • Matti Basis (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mati Basis, ets uit 1978,

oplage 6/50,

beeldformaat 296 X 481 mm.

bladformaat 559 X 781 mm.

kosten verzending in NL € 8.25

Matti Basis (1933)

IsraëlischIsraëlischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  iledere
FA. (15 )

461 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:12-09-2013 om 17:28
Eindtijd:19-09-2013 om 17:28
Biedingen (4)
Niki1968
19 sep. / 17:13
€ 70
FortheloveofART
19 sep. / 16:25
€ 60
Niki1968
19 sep. / 09:52
€ 50
FortheloveofART
13 sep. / 00:10
€ 45