Prachtige, gedetailleerde voorstelling van een beer met jong in een bos van de beroemde Zweedse glaskunstenaar Mats Jonasson voor Målerås glasbruk. Handgemaakt, de omtrek is onregelmatig gevormd.
Onderaan ziet u op de foto 3 ronde viltjes , deze zijn natuurlijk gewoon te verwijderen, indien gewenst.
Afmeting van ca. 14.5 h x 19.5 br x 3.5 d cm.
Verkeert in uitstekende staat en is met de hand gesigneerd op de onderzijde.
Mats Jonasson creëert in kristalglas design objecten en objecten in gelimiteerde oplage.
Tegenwoordig zijn de prachtige kunstobjecten uit de glasblazerij van Mats Jonasson over de hele wereld populair. Het zuivere kristal wordt nog altijd op ambachtelijke wijze gegoten en bewerkt door de Zweedse glasmakers.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.