Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Drager | Karton |
Afmetingen | 18.5 x 25 cm (h x b) |
itemOptions.framed.null.label | 35 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Starttijd | 9-5-2022 om 11:48 |
Eindtijd | 16-5-2022 om 22:27 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |