Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Stilleven met tulpen olieverf op doek 61,4 x 50,1 cm, gesigneerd r.o.
Matthieu Wiegman, broer van Piet Wiegman, was een belangrijk Nederlands expressionist. Hij kreeg zijn opleiding aan de Rijksacademie in Amsterdam en trok daarna in 1911 naar Bergen, waar hij zicht ontwikkelde tot een van de toonaangevende schilders van de Bergense School. Wiegman schilderde vooral figuren, landschappen en stillevens. Soms toont zijn werk in het gebruik van warme, bijna vrolijke kleuren invloed van de Franse schilder Cézanne. In zijn latere leven bracht Wiegman veel tijd in Frankrijk door. Hij maakte ook monumentale wandschilderingen, mozaïeken en glas-in-lood-ramen, dikwijls met religieuze onderwerpen.
Conditie | Goed | ||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Kan op termijn een professionele reiniging gebruiken. De lijst is van recente datum. | |||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 13-4-2019 om 13:32 |
Eindtijd | 27-4-2019 om 22:05 |