Gesigneerd : rechtsonder. Titel van werk: linksonder. Professioneel ingelijst.
Een gelijksoortige grotere aquarel van Wiegman werd in 2003 bij Sotheby's Amsterdam voor E 1300 verkocht. Zie: https://www.sothebys.com/en/auctions/ecatalogue/lot.227.html/2003/arcade-auction-paintings-am0897
Matthieu Wiegman, broer van Piet Wiegman, was een belangrijk Nederlands expressionist. Hij kreeg zijn opleiding aan de Rijksacademie in Amsterdam en trok daarna in 1911 naar Bergen, waar hij zicht ontwikkelde tot een van de toonaangevende schilders van de Bergense School. Wiegman schilderde vooral figuren, landschappen en stillevens. Soms toont zijn werk in het gebruik van warme, bijna vrolijke kleuren invloed van de Franse schilder Cézanne. In zijn latere leven bracht Wiegman veel tijd in Frankrijk door. Hij maakte ook monumentale wandschilderingen, mozaïeken en glas-in-lood-ramen, dikwijls met religieuze onderwerpen.
Kan ook afgehaald worden.