Matti Basis, ets. titel: Hedges 1977. oplage 8/30. beeldformaat 30.3 x 21.8 cm. - Verkocht

Matti Basis, ets. titel: Hedges 1977. oplage 8/30. beeldformaat 30.3 x 21.8  cm. kopen? Bied vanaf 40!
Matti Basis, ets. titel: Hedges 1977. oplage 8/30. beeldformaat 30.3 x 21.8  cm. kopen? Bied vanaf 40!Matti Basis, ets. titel: Hedges 1977. oplage 8/30. beeldformaat 30.3 x 21.8  cm. kopen? Bied vanaf 40!
  • Matti Basis (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Matti Basis, ets.

titel: Hedges 1977.

oplage 8/30.

beeldformaat 30.3 x 21.8  cm.

bladformaat 58 x 39.5 cm.

kosten verzending in NL € 10.00

Matti Basis (1933)

IsraëlischIsraëlischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  iledere
FA. (15 )

461 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-11-2015 om 11:58
Eindtijd:25-11-2015 om 19:58
20905
23 nov. / 12:33
€ 40