Matti Basis, ets. titel: last first 1978. oplage 14/35. beeldformaat 37.5 x 18.4 - Verkocht

Matti Basis, ets. titel: last first 1978. oplage 14/35. beeldformaat 37.5 x 18.4 kopen? Bied vanaf 40!
Matti Basis, ets. titel: last first 1978. oplage 14/35. beeldformaat 37.5 x 18.4 kopen? Bied vanaf 40!Matti Basis, ets. titel: last first 1978. oplage 14/35. beeldformaat 37.5 x 18.4 kopen? Bied vanaf 40!
  • Matti Basis (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Matti Basis, ets.

titel: last first 1978.

oplage 14/35.

beeldformaat 37.5 x 18.4 cm.

bladformaat 78.2 x 56.5 cm.

kosten verzending in NL € 10.00

Matti Basis (1933)

IsraëlischIsraëlischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  iledere
FA. (15)

461 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-11-2015 om 12:07
Eindtijd:25-11-2015 om 20:07
20905
23 nov. / 12:32
€ 40