Matti Basis - Trees within trees, ets - Verkocht

Matti Basis - Trees within trees, ets kopen? Bied vanaf 40!
Matti Basis - Trees within trees, ets kopen? Bied vanaf 40!Matti Basis - Trees within trees, ets kopen? Bied vanaf 40!Matti Basis - Trees within trees, ets kopen? Bied vanaf 40!Matti Basis - Trees within trees, ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Matti Basis (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van Matti Basis op dik papier.  Met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (1976) en genummerd (13/30).  In goede conditie, blad is in het echt wat meer verkleurd dan op de foto’s maar niet storend.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 52cm x 40cm (beeld)

Matti Basis (1933)

IsraëlischIsraëlischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3087 verkochte items
Alle items van deze verkoper (223)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-10-2016 om 22:10
Eindtijd:11-11-2016 om 20:10
Gyzanna
11 nov. / 19:30
€ 40