Matti Bassis, ets uit 1978. - Verkocht

Matti Bassis, ets uit 1978. kopen? Bied vanaf 45!
Matti Bassis, ets uit 1978. kopen? Bied vanaf 45!Matti Bassis, ets uit 1978. kopen? Bied vanaf 45!
  • Matti Basis (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Matti Bassis, ets uit 1978.

oplagenummer 13/35.

titel: Three plains.

beeldformaat 40.3 x 22.7 cm.

bladformaat 78 x 56 cm.

kosten verzending in NL € 8.50

Matti Basis (1933)

IsraëlischIsraëlischNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  iledere
FA. (15 )

461 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:29-10-2014 om 15:39
Eindtijd:05-11-2014 om 15:39
Marinuus
02 nov. / 11:36
€ 45