Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2006 |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 39 x 36 cm (h x b) |
Incl. lijst | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
ik heb 3 werken VUUR LUCHT WATER te koop
Deze zijn nog in de verpakking en zijn nieuw
gesigneerd door Mattie, zeefdruk
bieden per stuk!
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
niet gebruikt, nog in verpakking | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heesch, Nederland |
Objectlocatie | Heesch, Nederland |
Starttijd | 12-3-2019 om 13:46 |
Eindtijd | 2-8-2019 om 20:21 |