Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Jaartal | 2006 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mattie Schilders is in 1951 geboren te Geertruidenberg.
Hij heeft
zijn opleiding gevolgd aan de Academie voor Industriële Vormgeving te
Eindhoven en de Academie Beeldende vorming te Tilburg.
Zijn stijl is herkenbaar, expressionistisch en heftig. Hij werkt in krachtige streken en kleuren, dramatisch met uitbarstingen van onbekende energie.
Zijn terugkerend thema is “Het Brabantse Land”. Door gebruik te maken
van acryl op linnen geeft hij de lage brabantse horizon en de cultuur
van rechte lijnen weer.
Er wordt een verbeelding bewerkstelligd door
een mengeling van abstracte en figuratieve elementen. Nu ook met
gestalten van mensen en een verdeling in vlakken die in elkaar vloeien.
Hij heeft een collageachtige manier van werken, waarin verschillende
werkelijkheden in een werk worden samengebracht. Details zijn verdwenen,
het is als kijken door half gesloten ogen.
Mattie heeft al diverse exposities in Nederland en België op zijn naam staan.
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat en is netjes ingelijst. | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maarssen, Nederland | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 24-6-2019 om 14:40 |
Eindtijd | 7-7-2019 om 19:36 |