Mooi abstract werk van Nederlandse kunstenaar Mattie Schilders.
DRIELUIK 'HEMEL-RIJK OP AARDE' 2002 uit de serie 'Ongekend Land'
Drieluik (acryl op linnen doek, 3 x 50 x 50 cm). De doeken zijn hand gesigneerd en ingelijst op spieramen. Deze serie is in opdracht gemaakt in 2002 De conditie van de schilderijen is zeer goed Oorspronkelijke aankoopprijs 2268 euro.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rijen, Nederland