Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote en ingelijste zeefdruk van Mattie Schilders, getiteld ochtendwandeling. Het werk is ook met potlood gedateerd (2000) en genummerd (160 / 200). De houten lijst is 88 x 113 cm, de afbeelding 60 x 82 cm. Het geheel is in uitstekende staat. De eerste foto geeft een correct beeld van de heldere kleuren.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden via een koerier.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 9-12-2017 om 16:11 |
Eindtijd | 16-12-2017 om 16:11 |