FA. (1)

Mattie Schilders - Oorsprong van elk leven , grote zeefdruk

Mattie Schilders - Oorsprong van elk leven , grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Mattie Schilders - Oorsprong van elk leven , grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!Mattie Schilders - Oorsprong van elk leven , grote zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
168 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Mattie Schilders (1951)
Jaartal2001
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen120 cm x 90 cm (h x b)
Lijst120 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A 9/10
Mooie grote zeefdruk,uit 2001 genummerd E/A9/10 en gesigneerd.

Werk en lijst puntgaaf.

Mattie Schilders (1951)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
168 verkochte items
90 cm
120 cm
90 cm
120 cm
Sluit binnenkort 23u 33m 45s
Openingsbod€ 100
Objectlocatieleerdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:20-05-2022 om 20:53
Eindtijd:29-05-2022 om 22:07