Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 73 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 172/260 |
Titel: Three out of a perfect pair
Jaartal: 1993
Afmetingen lijst: 73 cm x 93 cm
Oplage: 172/260
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: nieuw staat
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heesch, Nederland |
Objectlocatie | Heesch, Nederland |
Starttijd | 23-2-2020 om 17:03 |
Eindtijd | 21-7-2020 om 22:35 |