Gesigneerde zeefdruk. Gelimiteerde oplage: 137/250. Werk van Mattie Schilders (1951 Geertruidenberg). Met potlood gesigneerd, midden onder het werk. Vervaardigd in 1993. De afmetingen van de zeefdruk zijn: 70 cm x 50 cm. De zeefdruk is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 90 cm x 80 cm. I.v.m. de afmetingen en kwetsbaarheid graag zelf op komen halen.
Nieuwstaat
Dit werk verkeert in nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland