Maurice Estève - Bank Street - drukgesigneerd

Maurice Estève - Bank Street - drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Maurice Estève - Bank Street - drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Maurice Estève - Bank Street - drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  bone
FA. (14)

812 verkochte items
  • Maurice Esteve (1904-2001)
GesigneerdHandgesigneerd

Maurice Estève

1904

Bank Street

prachtige intense kleurlitho van Mourlot

drukgesigneerd

Edition voor Atelier Mourlot New York

typografisch betekend - printed in France -

afmetingen blad/beeld 71,0 x 53,0 cm

in goede staat

verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL.) zijn voor de koper

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:23-04-2013 om 17:44
Eindtijd:28-04-2013 om 17:44

Biedingen (4):

BenTan
27 apr. / 19:54
€ 15
barb52
27 apr. / 19:54
€ 10
barb52
24 apr. / 16:25
€ 5
Braamberg
24 apr. / 08:06
€ 1