Maurice Pasternak - kanaal 1 (r8)

Maurice Pasternak - kanaal 1 (r8) kopen? Bied vanaf 350!
  • Maurice Pasternak (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen92 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
ets genummerd 30/45

Maurice Pasternak (1946)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  luc9309
FA. (10)

Lid sinds 2021
121 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
69 cm
92 cm
Starttijd:10-11-2022 om 17:44
Eindtijd:24-11-2022 om 19:49
Openingsbod € 350
ObjectlocatieBerg,  België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland