Maurits van der Valk - BOSRAND /// ETS VAN MAURITS VAN DER VALK

Maurits van der Valk - BOSRAND /// ETS VAN MAURITS VAN DER VALK kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Maurits van der Valk - BOSRAND /// ETS VAN MAURITS VAN DER VALK kopen? Bied vanaf 25!Maurits van der Valk - BOSRAND /// ETS VAN MAURITS VAN DER VALK kopen? Bied vanaf 25!Maurits van der Valk - BOSRAND /// ETS VAN MAURITS VAN DER VALK kopen? Bied vanaf 25!Maurits van der Valk - BOSRAND /// ETS VAN MAURITS VAN DER VALK kopen? Bied vanaf 25!Maurits van der Valk - BOSRAND /// ETS VAN MAURITS VAN DER VALK kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  loverendale
FA. (16)

446 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Maurits van der Valk (1857-1935)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.5 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets van Maurits van der Valk gedrukt op vergé-papier. Beeldmaat 19.5 x 13.5 cm. Bladformaat 33 x 23.5 cm. Losblad.

Gratis verzending.

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:28-05-2018 om 13:22
Eindtijd:09-06-2018 om 11:50

chanty
7 jun. / 19:31
€ 25