Maus Slangen - Ingelijste litho - Verkocht

Maus Slangen - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 35!
Maus Slangen - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 35!Maus Slangen - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 35!Maus Slangen - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 35!Maus Slangen - Ingelijste litho kopen? Bied vanaf 35!
  • Maus Slangen (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen13.5 cm x 15 cm (h x b)
Lijst25 cm x 26.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Maus Slangen, gesigneerd en gedateerd in potlood. Ingelijst achter glas in houten lijstje.
Verzending 8 euro, aangetekend 9,65

lichte foxing langs randen pass-partout, lijstje heeft beschadigingen

Maus Slangen (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Cello1
FA. (43)

1221 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
26.7 cm
25 cm
15 cm
13.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-12-2019 om 10:29
Eindtijd:03-01-2020 om 19:55
Liesroy1964
03 jan. / 08:18
€ 35