Maus Slangen - PORTRET DR. HELMUT LEVY

Maus Slangen - PORTRET DR. HELMUT LEVY kopen? Bied vanaf 20!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Maus Slangen - PORTRET DR. HELMUT LEVY kopen? Bied vanaf 20!Maus Slangen - PORTRET DR. HELMUT LEVY kopen? Bied vanaf 20!Maus Slangen - PORTRET DR. HELMUT LEVY kopen? Bied vanaf 20!Maus Slangen - PORTRET DR. HELMUT LEVY kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  collectioneur
FA. (6)

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Maus Slangen (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1973
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer redelijke staat.
Handgesigneerd MAUS 1973.

ConditieRedelijk

Zeer redelijke staat.

Maus Slangen (1947)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  collectioneur
FA. (6)

Lid sinds 2019
126 verkochte items
20 cm
18 cm

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-07-2020 om 23:11
Eindtijd:26-07-2020 om 22:23

Watdoeiknou
22 jul. / 06:42
€ 20