Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 1966 |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 72 x 102 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Conditie van het schilderij goed, conditie van de lijst goed maar eigenlijk niet van toepassing omdat het een eenvoudige atelierlijst betreft die de kunstenaar er zelf omheen heeft gezet. Linksonder zit een klein horizontaal scheurtje in het doek. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Breda, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 19-5-2022 om 22:49 |
Eindtijd | 4-6-2022 om 15:15 |