Max Ernst: Fiat Modes Pereat Ars (DaDa) map. - Verkocht

  • Max Ernst (1891-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

In opdracht geveild:

Max Ernst, Fiat Modes - Pereat Ars. Nadruk van de 8 litho's van Max Ernst uit 1919.
Deze officiele nadruk is in 1970 gemaakt van de originele platen uit 1919. Offset techniek.
In gelimiteerde uitgave uitgegeven door Rainer te Berlijn. De originele litho's zijn vanzelfsprekend onbetaalbaar. Mooie kartonnen map met 9 losse bladen. (titelblad + de 8 litho's) In perfecte conditie.

Titel: Fiat Modes Pereat Ars
Jaartal: 1970 (heruitgave 1919)
Afmetingen: 44cm x 33cm
Gesigneerd: In de druk
Ingelijst: Nee

Conditie: Perfect
het werk is in een perfecte conditie..

Garantie:

Informatie:

Max Ernst (1891-1976)

ZwitsersZwitsersAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
Dit item is verkocht voor 61,00
Starttijd:09-11-2012 om 14:51
Eindtijd:19-11-2012 om 15:16
Biedingen (12)
harrie55
19 nov. / 15:06
€ 61
ffagott
19 nov. / 15:04
€ 51
harrie55
19 nov. / 14:56
€ 46
ffagott
19 nov. / 14:55
€ 41
harrie55
19 nov. / 14:46
€ 36
Roi
18 nov. / 14:55
€ 31
gaj46
16 nov. / 18:18
€ 26
ffagott
15 nov. / 08:01
€ 21
2763
10 nov. / 11:14
€ 16
jmdebaare
10 nov. / 11:06
€ 11
2763
10 nov. / 11:06
€ 6
jmdebaare
09 nov. / 17:11
€ 1