Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden - Verkocht

Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!
Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953) - olieverf op paneel - paarden kopen? Bied vanaf 290!
  • Max Hein-Neufeldt (1874-1953)

Een schitterend paardengezicht van de kunstenaar Max HEIN-NEUFELDT (1874-1953). Mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 58 cm. x 41 cm. Paneelmaat: 52 cm. x 35,5 cm. Conditie paneel: heel goed. De lijst heeft kleine gebruikssporen. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: https://de.artprice.com/artist/180870/max-hein-neufeldt.

Max Hein-Neufeldt (1874-1953)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 310,00
Starttijd:13-04-2017 om 00:15
Eindtijd:21-04-2017 om 00:20
Biedingen (2)
HendrikGraeff
21 apr. / 00:15
€ 310
Vite1
20 apr. / 20:06
€ 290