Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 - Verkocht

Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!Max Lacher - Litho , Flamenco Tänzerinnen – ingelijst – 1966 kopen? Bied vanaf 50!
  • Max Lacher (1905-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst55 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 85 van 90 exemplaren.
  • Een ingelijste litho uit 1966 van de Duitse kunstenaar Max Lacher (1905-1988), getiteld “Flamenco Tänzerinnen”.

    -Handgesigneerd, -gedateerd, getiteld en -genummerd met potlood. Het papier heeft het blindstempel van “Galerie dr. Hiepe & co. Gmbh” (in München, Duitsland).

    -Gemaakt in een oplage van 90 exemplaren. Dit is nr 85.

    -Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 55 x 72 cm. Beeld, 45 x 59 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.
    -Conditie: De litho is in goede staat. Het papier van de litho heeft in de marge, buiten beeld, vlekken; dit zal niet meer te zien zijn met een passe-partout. De lijst heeft slijtplekjes. De kartonnen achterplaat heeft aan de rechterkant vochtvlekken.

    Zie ook de foto’s.

    Het werk kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Max Lacher (München 1905-1988 München), was een Duitse schilder, graficus (litho’s en droge naald-etsen), ontwerper van monumentale kunst: muurschilderingen, raamschilderingen, fresco’s en mozaieken.

    Opleiding: Kunstgewerbeschule München en de Kunstakademie München. Leerling van Julius Diez (1870-1957).

    Literatuur: Vollmer 1953-1962 , vol. 3;  Saur 1999-2000 , vol. 6, p. 4.

    Let op A.U.B.:

    -Het ingelijste werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    Vanwege het formaat en de kwetsbaarheid van de glasplaat kan dit werk niet ingelijst verzonden worden.

    -De zeefdruk kan eventueel ZONDER LIJST aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.

    Naar België, Frankrijk en Duitsland: 15,00 euro. Wordt verzonden zonder lijst.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De litho is in goede staat. Het papier van de litho heeft in de marge, buiten beeld, vlekken; dit zal niet meer te zien zijn met een passe-partout. De lijst heeft slijtplekjes. De kartonnen achterplaat heeft aan de rechterkant vochtvlekken.
Binnen Nederland € 8,00

Max Lacher (1905-1988)

Duits Duits

Geplaatst door  kunst_ikhebje
577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
72 cm
55 cm
59 cm
45 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd21-1-2019 om 17:14
Eindtijd29-1-2019 om 21:44