Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Een olieverfschilderij, gesigneerd ‘Sprinkmann’. Het zou hier gaan om de Duitse kunstenaar Max Christiaan Sprinkmann. Deze in 1876 in München geboren kunstenaar woonde en werkte in 1922 en 1923 in Den Haag.
Gesigneerd en in de originele lijst (60 x 70 cm).
Afkomstig uit een pariculiere kunstverzameling.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
MAX CHRISTIAAN SPRINKMANN , etser, schilder, tekenaar. Geboren: 8 maart 1876, München.
Plaats en periode van werkzaamheid: München, Parijs, Engeland. Volgens ‘Scheen’ heeft Max Sprinkmann gewoond en gewerkt in Den Haag, van 1922 tot 1923. Hij vertrok 8 oktober 1923 'onbekend waarheen' (Scheen 1981).
Onderwerpen: Stadsgezichten.
Literatuur:
Scheen 1969-1970 (Supplement)
Scheen 1981 , p. 492 (als: Sprinkmann, Max Christiaan ('Max'))
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Stadsgezicht”).
Kunstenaar: Max Christiaan Sprinkmann.
Techniek: Olieverf op canvas, gespannen op een houten raam en ingelijst.
Jaartal: ca 1922.
Afmetingen: Lijst, 60 x 70 cm.
Beeld, 45 x 54 cm.
Ingelijst: In de originele meerkleurige houten lijst.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
- Het werk kan binnen Nederland door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een reis/benzinevergoeding die afhankelijk is van de afstand Amsterdam – Afleveradres.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 14,00 euro (vanwege het grote formaat).
Naar België: 20,00 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Starttijd | 4-12-2014 om 22:54 |
Eindtijd | 18-12-2014 om 23:29 |