MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 - Verkocht

MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!
MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!MAX SPRINKMANN (1876-?)–Olieverf –Stadsgezicht –Gesigneerd & ingelijst – ca 1922 kopen? Bied vanaf 1!
  • Max Sprinkmann (1876)

Een olieverfschilderij, gesigneerd ‘Sprinkmann’. Het zou hier gaan om de Duitse kunstenaar Max Christiaan Sprinkmann. Deze in 1876 in München geboren kunstenaar woonde en werkte in 1922 en 1923 in Den Haag.

Gesigneerd en in de originele lijst (60 x 70 cm).

Afkomstig uit een pariculiere kunstverzameling.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

MAX CHRISTIAAN SPRINKMANN , etser, schilder, tekenaar. Geboren: 8 maart 1876, München.

Plaats en periode van werkzaamheid: München, Parijs, Engeland. Volgens ‘Scheen’ heeft Max Sprinkmann gewoond en gewerkt in Den Haag, van 1922 tot 1923.  Hij vertrok 8 oktober 1923 'onbekend waarheen' (Scheen 1981).

Onderwerpen: Stadsgezichten.

Literatuur:

Scheen 1969-1970 (Supplement)

Scheen 1981 , p. 492 (als: Sprinkmann, Max Christiaan ('Max'))

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Stadsgezicht”).

Kunstenaar: Max Christiaan Sprinkmann.

Techniek: Olieverf op canvas, gespannen op een houten raam en ingelijst.

Jaartal:  ca 1922.

Afmetingen: Lijst, 60 x 70 cm.

                        Beeld, 45 x 54 cm.

Ingelijst: In de originele meerkleurige houten lijst.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Conditie: Het werk is in goede staat. De lijst heeft slijtplekken.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

- Het werk kan binnen Nederland door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een reis/benzinevergoeding die afhankelijk is van de afstand Amsterdam – Afleveradres.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 14,00 euro (vanwege het grote formaat).

Naar België: 20,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Max Sprinkmann (1876)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2908 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
Dit item is verkocht voor 200,00
Starttijd:04-12-2014 om 22:54
Eindtijd:18-12-2014 om 23:29
Biedingen (33)
13884
18 dec. / 23:23
€ 200
mulders
18 dec. / 23:23
€ 191
13884
18 dec. / 23:17
€ 181
mulders
18 dec. / 23:12
€ 171
13884
18 dec. / 23:05
€ 161
vincent58
18 dec. / 23:04
€ 151
13884
18 dec. / 23:04
€ 150
13884
18 dec. / 23:02
€ 140
vincent58
18 dec. / 23:02
€ 130
13884
18 dec. / 23:01
€ 120
vincent58
18 dec. / 23:01
€ 110
13884
18 dec. / 22:59
€ 100
vincent58
18 dec. / 22:59
€ 100
13884
18 dec. / 22:58
€ 95
vincent58
18 dec. / 22:58
€ 90
13884
18 dec. / 22:58
€ 85
vincent58
18 dec. / 22:57
€ 80
mulders
18 dec. / 22:52
€ 75
13884
18 dec. / 19:18
€ 70
ArtAtelier
18 dec. / 19:18
€ 65
ArtAtelier
18 dec. / 17:28
€ 55
13884
18 dec. / 17:28
€ 50
13884
18 dec. / 14:16
€ 40
ArtAtelier
18 dec. / 14:16
€ 35
ArtAtelier
18 dec. / 14:15
€ 25
13884
18 dec. / 14:15
€ 20
ArtAtelier
16 dec. / 18:46
€ 17
henkepenkie
16 dec. / 18:46
€ 15
henkepenkie
12 dec. / 18:23
€ 12
hilde1964
12 dec. / 18:23
€ 10
hilde1964
12 dec. / 13:55
€ 7
henkepenkie
12 dec. / 13:55
€ 5
henkepenkie
11 dec. / 20:39
€ 1