Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2008 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 57 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 38/40 |
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 6-7-2019 om 14:46 |
Eindtijd | 19-7-2019 om 20:15 |