Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 48 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Intiem, herkenbaar werk van de Duitse kunstenaar Max Uhlig. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (89/95), getiteld en genummerd (22/30). In mint conditie.
Afmetingen: 48cm x 38cm (blad), 18cm x 13cm (etsbeeld)
Conditie | Nieuwstaat | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 24-3-2019 om 17:45 |
Eindtijd | 12-4-2019 om 18:04 |