Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
Herman Brood - Zeefdruk: Casino
C.A. Wertheim - HAVENMOND / KLEURZEEFDRUK / 60x94cm / SIG / 1992
Alfred Manessier - Lithografie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Thüringen, Duitsland |
Starttijd | 18-2-2013 om 10:52 |
Eindtijd | 21-2-2013 om 20:44 |