Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex.

Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 2,00

Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex. kopen? Bied vanaf 1!Max Velthuijs - bijzondere litho 2/10 ex. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
  • Max Velthuijs (1923-2005)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10

Litho van illustrator en kinderboekenschrijver Max Velthuijs (1923-2005), genummerd 2 van 10 exemplaren. R.o in balpen gesigneerd, l.o staat D.S.H 1906-1956, op het passepartout staat C.P Ooms. Afm. blad 45x60 cm. Het blad is egaal verkleurd door een eerdere inlijsting. Het eenvoudige (gevlekte) passepartout kan meegestuurd worden. C.P Ooms was directeur van drukkerij en uitgeverij “De Spaarnestad” te Haarlem. Deze uitgeverij werd opgericht in 1906, dus waarschijnlijk is deze litho gedrukt t.g.v het vijftigjarig jubileum.

Verzending tussen twee platen, 8,50, aangetekend 10,15.

ConditieRedelijk

zie foto's

Dit item is verkocht voor 2,00

Starttijd:24-09-2018 om 14:13
Eindtijd:05-10-2018 om 19:49

Biedingen (2):

musbum
5 okt. / 12:09
€ 2
Ashrya
30 sep. / 23:53
€ 1