Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas

Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!Max Verboeket - (1922-2015), KristalUnie, elegante vaas kopen? Bied vanaf 50!
  • Max Verboeket (1922-2015)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen20 cm x 7.5 cm x 7.5 cm (h x b x d)
Gewicht630 gram
GemerktOngemerkt
Max Verboeket - (1922-2015) Kristal Unie Maastricht, fraaie vaas.

Prachtig ontwerp van Max Verboeket uit de '60-er jaren, Kristalunie Maastricht.

Sierlijke dikwandige vaas met ingesloten zacht oranje en bruinkleurige linten.

Afmeting ca: 20 cm, diameter 7,5 cm (h x b). Gewicht ca 630gram.

In zeer goede conditie en onderaan glad afgewerkt.

Wordt zorgvuldig verpakt verzonden, alleen binnen Europa.

Max Verboeket (1922-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (6)

Geplaatst door  flokbluit
FA. (4)

191 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
7.5
20
7.5
Sluit over 12d 20u 53m 37s
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:04-02-2023 om 16:39
Eindtijd:18-02-2023 om 15:07