Max Verboeket - Glazen vaas

Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!
Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!
  • Max Verboeket (1922-2015)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1960
Afmetingen41.5 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2100 gram
GemerktHandgesigneerd
Een glazen vaas 41.5 cm hoog gesigneerd plus sticker

Max Verboeket (1922-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (6)

Geplaatst door  MarioAntonio
FA. (1)

Lid sinds 2019
19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
10
41.5
10
Sluit binnenkort 2u 20m 56s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieHeerhugowaard,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-01-2023 om 22:24
Eindtijd:05-02-2023 om 20:43