Max Verboeket - Glazen vaas

Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!
Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!Max Verboeket - Glazen vaas kopen? Bied vanaf 65!
  • Max Verboeket (1922-2015)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1960
Afmetingen34 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2000 gram
GemerktHandgesigneerd
Een glazen vaas 34cm  hoog gesigneerd

Max Verboeket (1922-2015)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (6)

Geplaatst door  MarioAntonio
FA. (1)

Lid sinds 2019
19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
10
34
10
Sluit binnenkort 2u 37m 15s
Huidig bod€ 65
Volgend minimum bod: € 75
ObjectlocatieHeerhugowaard,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-01-2023 om 22:23
Eindtijd:05-02-2023 om 20:36
Mooiekunst1
vandaag / 16:19
€ 65