- * Ontwerp: Max Verboeket
- * Gedateerd: 1950
- Gesigneerd met graveerpen aan de onderzijde: Max Verboeket Maastricht en het nummer A12
- kleuren: paars, groen in transsparant kristalglas
- Afmetingen: hoogte 27 cm, doorsnede buik 7,5 cm, breedte bovenzijde 6 cm
- object verkeert in zeer goede staat met slechts een paar ouderdomssporen aan de onderzijde
Max Verboeket was een Nederlandse emailleur, etser, graficus, industrieel ontwerper, ontwerper (van glas) en schilder, geboren op 8 juli 1922 te Hoensbroek. Hij studeerde in Maastricht aan de Middelbare Kunstnijverheidsschool riching gebrandschilderd glas en fresco asmede aan de Jan van Eyck Academie riching Vrij tekenen en schilderen.
Max Verboeket was in de periode 1954-1972 chefontwerper in vaste dienst bij de Kristalunie te Maastricht waar hij de opvolger was van W.J. Rozendaal.