In opdracht geveild:
(31-31-1)
Mooie ets van de Franse Kunstenaar, Maxime Lalanne. 19e eeuws.
Titel: Plage des Vaches Noires a Villers (Calvados)
Jaartal: Onbekend
Afmetingen ets: 15cm x 23cm (blad: 28cm x 41cm)
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd, met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 16/50
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat. Het blad heeft wat scheurtjes aan de randen, maar dit is ruim buiten het beeld.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Dit werk kan verzonden wordenin een koker. (10 euro binnen NL). Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: