Maximiliaan Louis Maas - Abstract geometrische voorstelling - Verkocht

Maximiliaan Louis Maas - Abstract geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Margie
FA. (24)

343 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Maximiliaan Louis Maas (1924-2005)
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen62.5 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai geschilderde compositie door deze Rotterdamse schilder die vanaf de jaren zestig van de vorige eeuw zijn eigen abstract-geometrische vormentaal ontwikkelde.

geen aanmerkingen

Maximiliaan Louis Maas (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

343 verkochte items
77 cm
62.5 cm
Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-12-2020 om 15:19
Eindtijd:11-01-2021 om 21:50
Groningse
05 jan. / 10:39
€ 350