Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
2 x werk van Maya Wildevuur met passe partout en lijst.
De schilderijen verkeren in een goede conditie met enkele haarscheurtjes in de dikkere verf.
afmetingen: ca.43 x 53 cm
Starttijd | 3-6-2014 om 14:39 |
Eindtijd | 8-6-2014 om 14:39 |