Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurrijke zeefdruk door Maya Wildevuur.
Voorstelling van een bloemenveld in bloei.
Losbladig, zichtmaat 60x50, bladmaat 76x56
Gesigneerd en gedateerd r.o. 'M.L.Wildevuur' en '1991', genummerd l.o. 'VII 100'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 17-1-2015 om 20:13 |
Eindtijd | 24-1-2015 om 20:13 |