Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst - Verkocht

Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!Maya Wildevuur - Gemengde techniek, Ingelijst kopen? Bied vanaf 99!
  • Maya Wildevuur (1944)
Jaartal1985
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 23 cm (h x b)
Lijst40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 343
Maya Wildevuur
"Bergen"
Gemengde techniek
1985
Maten werk: 22 x 23 cm. Lijst is groter

Maya Wildevuur (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
30 cm
40 cm
23 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:28-04-2019 om 14:34
Eindtijd:07-08-2019 om 18:07
Ligtenberg
07 aug. / 11:40
€ 100