Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige, zeer kleurrijke zeefdruk van Maya Wildevuur. In perfecte ongeschonden staat.
Het papier meet 40 bij 40 cm. en is van zware handgeschepte kwaliteit.
Kan alleen "plat" verstuurd worden, en dus niet in een koker. Ophalen is ook altijd mogelijk uiteraard
Starttijd | 13-3-2016 om 16:59 |
Eindtijd | 20-3-2016 om 16:59 |