Maurizio Giongo - "SERA", olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd 2000
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Dit unieke en vooral fraaie blik is ontworpen door de bekende graficus Maurits Escher ter gelegenheid van het 75-jarig jubileum van de Verenigde Blikfabrieken (Verblifa) in 1963. Het is een hoogstandje, zowel van technisch kunnen als van artistiek talent. De twintig zijvlakken (gelijkzijdige driehoeken) zijn gevuld met drie min of meer driehoekige schelpen. Op elk hoekpunt komen vijf ribben samen en daar heeft Escher een vijfpuntige zeester over gesuperponeerd.
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 19-9-2017 om 17:50 |
Eindtijd | 23-9-2017 om 17:50 |