Meertje Kaal - De Zangeres 1990 - Verkocht

Meertje Kaal - De Zangeres 1990 kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Meertje Kaal - De Zangeres 1990 kopen? Bied vanaf 30!Meertje Kaal - De Zangeres 1990 kopen? Bied vanaf 30!Meertje Kaal - De Zangeres 1990 kopen? Bied vanaf 30!Meertje Kaal - De Zangeres 1990 kopen? Bied vanaf 30!Meertje Kaal - De Zangeres 1990 kopen? Bied vanaf 30!Meertje Kaal - De Zangeres 1990 kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
  • Meertje Kaal (1930-2016)
Jaartal1990
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen18.5 cm x 20.5 cm (h x b)
Lijst53 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Meertje Kaal.Gesign. R.o.Ophalen in Amsterdam.Opsturen kan maar dan zonder lijst en buitenste passepartoe.Formaat kunstwerk is passepartoe niet meegerekend

Lijst vertoond lichte slijtage plekjes.

Meertje Kaal (1930-2016)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Aapeloekie
FA. (8)

Lid sinds 2017
112 verkochte items
53 cm
53 cm
20.5 cm
18.5 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:05-03-2019 om 16:12
Eindtijd:17-03-2019 om 19:41
Josephus01_
17 mrt. / 14:45
€ 30