- Home
>- Kunst
>- Schilderij
>- Meertje Kaal - Meertje Kaal - Olieverf op doek, Geranium met gordijn - Ingelijst (Groot)
Meertje Kaal - Meertje Kaal - Olieverf op doek, Geranium met gordijn - Ingelijst (Groot)
Dit item is verwijderd en niet langer beschikbaar:
- Indien dit tijdens de veilingduur is gebeurd, is dit omdat het item tegen de veilingregels was aangeboden.
- Indien dit na de veilingduur is gebeurd, heeft de verkoper het item verwijderd omdat het niet meer beschikbaar is.