Meertje Kaal: Olieverf op karton, De geur van honing en van potvis - Ingelijst - Verkocht

Meertje Kaal: Olieverf op karton, De geur van honing en van potvis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 12,00

Meertje Kaal: Olieverf op karton, De geur van honing en van potvis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op karton, De geur van honing en van potvis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Meertje Kaal: Olieverf op karton, De geur van honing en van potvis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (248)

29848 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)
  • Meertje Kaal (1930-2016)

Titel: De geur van honing en van potvis
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 54 cm x 99 cm (Beeld: 37 cm x 82 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Olieverf op karton
Ingelijst: Ja, in houten lijst (Zonder glas!)
Conditie: In goede staat. (passe partout iets bevuilt)

Administratieve code:

QQMK

Meertje Kaal (1930-2016)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (248)

29848 verkochte items
Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:25-10-2017 om 12:31
Eindtijd:29-10-2017 om 11:31
Biedingen (7)
Bouwman01
29 okt. / 10:59
€ 12
portefeuille
29 okt. / 10:59
€ 10
Bouwman01
29 okt. / 10:59
€ 10
portefeuille
29 okt. / 10:58
€ 7
Bouwman01
29 okt. / 10:58
€ 5
portefeuille
29 okt. / 10:50
€ 3
Bouwman01
28 okt. / 15:28
€ 1