Melle Oldeboerrigter: Zeer mooie litho - Verkocht

  • Melle Oldeboerrigter (1908-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Prachtige litho van Melle Oldeboerrigter. In perfecte conditie en met diepdruk signatuur in het papier. Tevens met de hand genummerd.

Titel: Fantasie
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 65cm x 50cm
Gesigneerd: Handgenummerd met potlood en diepdruk signatuur in papier.
Ingelijst: Nee
Oplage: 46/75

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Dit werk kan verzonden worden, aangetekend in een koker voor 15 euro. Afhalen in Amsterdam/Diemen zonder meerkosten. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:29-06-2011 om 15:19
Eindtijd:12-07-2011 om 15:19
hajo31
12 jul. / 13:17
€ 150